Samling silver
2016-06-11
390008
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, GAFFLAR, DOSA, MINIATYRBÄGARE, silver, 18/1900-tal, vikt ca 610 g
Slitage, gravyrer