Dosa Japan
2016-06-11
390007
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSA, Japan, tidigt 1900-tal, reliefdekor med konverserande kvinnor, förgylld insida, diameter 8 cm
Patina