Samling silver
2016-06-12
389990
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, BÄGARE, 9 dlr, silver, 18/1900-tal, vikt ca 420 g
Slitage, gravyrer