Lampa
2016-06-12
389987
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPA, 1950/60-tal, elektrifierad, svartlackerad stomme i metall, tredelad fot, polykrom skärm, höjd ca 120 cm
Smärre slitage