Bengt Arne Linderos olja
2016-06-19
389898
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989), komposition, signerad BAL, olja på duk, 45,5x54 cm