Stol 1930-tal
2016-06-11
389890
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1920-tal, skuren dekor, genombruten rygg, sits samt rygg i rotting, lös sits i textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage