FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling
2016-06-18
389832
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRED ANDERSSON (1921-1989), "Skogsnatt", signerad och daterad Fred Andersson 60, olja på duk, 33x41 cm