FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling
2016-06-18
389781
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRED ANDERSSON (1921-1989), Trädstammar, skrapsignerad Fred Andersson, olja på duk, 65x50 cm