Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
ERIK WÖRTS, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med rutsytt, knapphäftat skinn, höjd 73 cm, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, släpp i någon söm
389773
2016-06-10