Fotogenlampa 1800-talets slut
2016-06-10
389771
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, stomme i opalinglas och förgylld metall, dekor i rosa och guld, frostad glaskupa, total höjd ca 68 cm
Dekor med ytslipatge