Monterbord rokokostil
2016-06-10
389760
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONTERBORD, rokokokstil, omkring 1900, fanerad med mahogny, höjd ca 71, 64x38 cm
Fanerbortfall, skadat lås, nyckel saknas, blekt