Gunilla Mann oljemålning
2016-06-12
389729
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): "Auktion vid barnviksgård", signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 65 x 81 cm
Daterad på ramen 1976