Helmut Mantel oljemålning
2016-06-12
389699
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925), komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på pannå, ca 79x120