Flaskschatull
2016-06-09
389688
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLASKSCHATULL, 1800-tal, schatull med fanér i mahogny, 4 st flaskor med propp, slipad dekor, höjd ca 23, 19x19 cm, nyckel finns
Skador/fanerbortfall, nagg, renoverad/ kompletterad/ senare nyckelskylt