Dosor 9 dlr
2016-06-09
389609
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSOR, LYKTDOSOR, 9 dlr, mestadels 1800-tal, delvis silver, höjd 1-5 cm
Slitage, skador