Saltkar
2016-06-09
389607
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 5 st, 18/1900-tal, SALT- och PEPPARSTRÖARE, SALTSKEDAR, delvis silver, höjd 3-8 cm
Slitage, nagg