ALBERT JOHANSSON Tore A Jonassons samling
2016-06-18
389588
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Man och kvinna"-Aniara, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1960, blandteknik på pannå, 81x65 cm