Menorah

Menorah
Menorah
Menorah
Menorah
Menorah
Menorah

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MENORAH, mässing, 1900-tal, höjd ca 64 cm

Slitage

389586

2016-06-09