Syskrin
2016-06-09
389578
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYSKRIN, 1800-talets mitt, fanerad med mahogny, BREVKNIV, SNUSFLASKA , höjd 12, 27x19 cm
Saknar en fott, slitage