Bengt Fransson oljemålning
2016-06-08
389432
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Kungsträdgården", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 34 x 26 cm