UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling
2016-06-17
389319
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blommor, signerad och daterad Uno Vallman 1957, olja på pannå, ca 54x45 cm