Koppar 1700-tal
2016-06-07
389274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOPPAR, 6 st., porslin, Kina, QIanlong (1736-1795), kompaniporslin, varierande dekor i emaljfärger, höjd 6-7 cm
Nagg, sprickor