Jan Naliwajko oljemålning
2016-06-08
389198
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939), Paret, signerad J Naliwajko 1970 a tergo, olja på duk, ca 116 x 89 cm
Smärre repor och märken