Skåp med intarsia
2016-06-08
389191
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, dekor med intarsia av musikinstrument, 1900-tal, höjd 76, 40x57 cm
Ytskador