Angelica Wiik färglitografi
2016-06-07
389143
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 62/290, färglitografi med glitter, ca 83,5x59,5 cm, oramad