Angelica Wiik färglitografi
2016-06-07
389142
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), Komposition, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 43x58,5 cm, oramad