Angelica Wiik färglitografi
2016-06-07
389141
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 160/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad