Takarmatur
2016-06-07
389089
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR för 5 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 66, diameter 56 cm
Smärre slitage