Peter Dahl litografi
2016-06-13
389042
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Figurscen, färglitografi, signerad Peter Dahl EA, ca 89 x 64 cm
Ej inramad