Tobiasse färglitografi
2016-06-16
389027
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Utan titel, signerad Theo Tobiasse, 75/150, färglitografi, 49x65 cm
Bladet något gulnat