Ivan Grünewald - Figurkomposition
2016-06-16
389018
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figuromposition, signerad IG, olja på duk, 61x50 cm