Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figurkomposition, signerad Iván -89, olja på duk, 81,5x100,5 cm
389014
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här