Engelsk skola olja på pannå
2016-06-06
389008
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (1800-tal): Landskap med figurer, olja på pannå, 30x26 cm
Krackeleringar