Bordslampor
2016-06-06
388991
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets början, vitt opalinglas, metallfatnning, total höjd ca 65 cm
Smärre slitage