Thage Nordholm oljemålning
2016-06-06
388963
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THAGE NORDHOLM (1927-1990), Vårvinter i Danderyd, signerad Thage Nordholm, betitlad á tergo, olja på pannå, 24 x 33 cm