Klubbat för:
2 000 SEK
1 000 SEK
ALMS KERAMIK, bords-/golvlampa, 1950-/60-tal, glaserad fajans, motiv med Neptunus, stämplad Alms Keramik, höjd ca 115 cm
Skärm med fläckar och skador
388946
2016-06-06