Kina och Japan porslin 1800-tal
2016-06-06
388937
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, SKÅLAR, ASKAR MED LOCK, BOJANER, 15 dlr, porslin, Kina samt Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 4-10, diameter 7-14 cm
Nagg, skador