Lucinis Samling
2016-06-11
388936
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, ca 1900, Ryssland, Johannes döparen, olja på pannå, ca 54x42 cm, (nr 210)
Färgbortfall, skador och bättringar