GUSTAVSBERG lampa
Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, lampfot med armatur, vitglaserat stengods, höjd 40,5 cm inkl armatur
Proveniens: Försäljningschefen för porslin vid Gustavsbergs porslinsfabriker 1950-1976, Arnold Erderyd
Nagg/lagning på fotens nederdel
388917
2016-06-06