Spegel 1800-tal
2016-06-06
388904
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad dekor i pastellage, höjd ca 95X52 cm
Skador, senare bakstycke och glas