Lockurnor samt vas
2016-06-06
388851
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNOR, VAS, totalt 4 dlr, porslin, 1900-tal, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 20-32 cm
En av parvasernas lock med större nagg