Armband örhängen 1 par sterlingsilver
2016-06-08
388774
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, sterlingsilver, Mexico, armband möjligen med onyx, örhängen med svart emaljdekor
Nagg och visst slitage