Ställ
2016-06-05
388751
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STÄLL, 4 st, silver, 1900-tal, plåtinsatser, fötter i from av lejontassar, silvervikt ca 750 g
En skadad, slitage