Emalj Kina
2016-06-05
388721
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, emalj, Kina, 17/1800-tal, dekor av trädgård med figurscen, höjd 4, 14x10 cm
Skador, lagningar