Oljemålning
2016-06-05
388687
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, olja på duk, ca 24x32 cm
Smärre färgbortfall