Oidentifierad konstnär olja på pannå
2016-06-05
388680
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man som matar hund, otydligt signerad, olja på pannå, 35 x 26,5 cm