Tage Hedqvist
2016-06-05
388653
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Pojkportrött, signerad och daterad -41, olja på duk, 85x50 cm