Lampetter 4 st
2016-06-05
388612
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPETTER, 4 st, mässing med rökfrägat glas, tidigt 80-tal, höjd ca 26 cm
Smärre slitage