Gouache Kina
2016-06-08
388599
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): Tranor, gouache på rispapper, ca 18x26,5 cm
Rispapperet med omfattande skador