Orientmatta
2016-06-15
388561
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Sarough/ Feraghan, ca 210x143 cm
Hårt slitage, hörn med lagning